KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14721003
nr 1472 1003
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, ca 117x103 cm. Oramad ej uppspänd duk, 124x110 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
15.000 kr
Såld:
12.000 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:52:48
30/5 19:24:52
- Klassiska
30 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska